Panākumu sastāvdaļa – tas ir katras sievietes pievilcīgais ārējais izskats. Greznība un izsmalcinātais stils izpaužas detaļās – nelielās un dažreiz pat pirmajā reizē nepamanāmās. Zeķubikses – neaizstājama sievietes garderobes sastāvdaļa. Liekas, visvienkāršākā apģērba sastāvdaļa. Pat ne apģērba sastāvdaļa, drīzāk papildinājums garderobei. Tomēr, mēs, sievietes, vienkārši nespējam iedomāties savu dzīvi bez zeķubiksēm. Diez vai atradīsies kaut viena sieviešu kārtas pārstāve, kurai garderobē neatrastos ducis zeķubikšu. Lai ko Jūs,mīļās dāmas, arī izvēlētos, atcerieties, ikviena uzmanība vienmēr tiks vērsta uz sieviešu kājiņām, tieši tāpēc zeķubikses uz ilgu laiku kalpos kā kārdinājuma ierocis un visi vīrieši būs pie Jūsu kājām!
 
Par zeķubiksēm:
Funpol (20, 40, 60 den)
Krāsas: Melna.
Pieejamie izmēri: L 3 (Garums: 164 - 170 cm; Gurni: 96 - 105).


1. Modelis
20 DEN


2. Modelis
60 DEN

3. Modelis
20 DEN

4. Modelis
40 DEN

5. Modelis
40 DEN


6. Modelis
40 DEN


7. Modelis
40 DEN


8. Modelis
40 DEN
 
Zeķubikses ir izgatavotas no augstākās kvalitātes dzijas. Matētas un elastīgas. Ērtas, mīkstas un zīdainas! Kvalitatīvām un ērtām zeķubiksēm „Funpol” ir jābūt katras sievietes garderobē! „Funpol” zeķubikses – tā ir lieliska dāvana sev, mammai, draudzenei vai vienkārši labai paziņai!

Lūdzu, ņem vērā, ka Tava datora ekrāna iestatījumi ietekmē produktu attēlošanas iespējas, tāpēc to krāsa var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās!
 
1. Saņemšana bez maksas:
• Saņemšana "Simplify" preču izsniegšanas vietā:
• Krāsotāju 2A
• P-Pk 10:00-18:00, tel. 20045489
 
2. Piegāde:
• Saņemšana "Omniva" tīkla pakomātā
• Maksa par piegādi: 2.20 €
• Preci saņemsi: Līdz 3 dienām

 

Akcijas noteikumi

Piedāvājumā ietilpst:
Augstas kvalitātes sieviešu zeķubikses
 
Pēc kupona iegādes, zvaniet 20045489 vai rakstiet info@simplify.lv, nosauciet kupona slepeno kodu un preces saņemšanas veidu!
 
Klientu atbalsts
20045489
info@simplify.lv
 
Akciju piedāvā:
SIA "Simplify"
 

 

Augstas kvalitātes sieviešu zeķubikses (8. MODEĻI)

.
Panākumu sastāvdaļa – tas ir katras sievietes pievilcīgais ārējais izskats. Greznība un izsmalcinātais stils izpaužas detaļās – nelielās un dažreiz pat pirmajā reizē nepamanāmās.

6.50 Eur

Izvēle

12.00 Eur

Vecā cena

46 %

Atlaide

5.50 Eur

Ietaupījums

Jau nopirkts:
22/30
Piedāvājums apstiprināts.

Veiksmīgu iepirkšanos Jums novēl Simplify.lv komanda!

Pieraksties jaunumiem, lai vienmēr uzzinātu par mūsu īpašajiem piedāvājumiem. Katru nedēļu, kādu no mūsu precēm Jūs varēsiet iegādāties pēc principa 1+1!