Atteikuma tiesības

Vai Tu zināji, ka ikvienam klientam, kas iegādājies preces vai pakalpojumus ar interneta starpniecību, vienmēr ir bijušas tiesības atteikties no pirkuma 14 dienu laikā no pirkuma izdarīšanas brīža?
 
Ja rodas jautājumi, tad droši raksti uz info@simplify.lv vai zvani: +371 2 0045489
 
Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem!
 
Klientam ir tiesības vienpusēji atkāpties no Līguma 14 dienu laikā,  skaitot no Līguma spēkā stāšanās brīža (Līgums stājas spēkā Kupona iegādes brīdī), paziņojot par to SIA „Simplify” rakstveidā nosūtot pa pastu uz tās adresi rakstveidā noformētu iesniegumu par savu atteikuma tiesību izmantošanu ne vēlāk kā 14 dienas pirms Kupona derīguma termiņa beigām (pasta zīmogs). Iesniegumam jāpievieno izdrukāts nopirktais Kupons. Lejuplādēt kupona atteikuma veidlapu var ŠEIT
 
Atgādinam, ka atteikuma tiesības nevar izmantot, tad:
• ja esat iegādājies audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu un atvēris tā iepakojumu;
• ja jums tiek piegādāti laikraksti, periodiskie izdevumi un žurnāli;
• ja jūs slēdzat līgumu, kas saistīts ar azartspēļu vai izložu pakalpojumiem;
• ja jūs līgumu esat noslēdzis izsolē;
• ja jums tiek piegādātas pārtikas preces, dzērieni un citas tūlītēja patēriņa preces;
• ja jūs noslēdzat līgumu par izmitināšanos vai transporta pakalpojumiem, ēdināšanas vai izklaides pasākumiem, kurus jums jāsaņem noteiktā dienā un laika posmā (piemēram, koncerta biļetes, dzimšanas dienas svinību organizēšana);
• ja esiet iegādājušies ceļojumu un neesat reģistrējuši braucienu pakalpojuma sniedzējam 7 dienas pirms ceļojuma sākuma
• ja jūs iegādājaties lietas, kas tiek izgatavotas pēc pasūtījuma vai ir neatvietojamas, arī tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas (piemēram, mēbeles pēc individuāla pasūtījuma);
• ja iegādātās preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt;
• ja jūs noslēdzat līgumu par pakalpojuma sniegšanu un pakalpojuma izpilde ar jūsu piekrišanu ir sākusies pirms 14 dienu termiņa beigām, kā arī pakalpojuma sniedzējs ir jūs informējis par atteikuma tiesību izmantošanas neiespējamību.
 
Ar Preces atgriešanu saistītie noteikumi:

1. Ja Pircējam kā Pirkuma - pārdevuma līguma priekšmets tika nodota prece, Pircējs nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc iesnieguma par atkāpšanos no Pirkuma-pārdevuma līguma iesniegšanas nosūta Preci atpakaļ Pārdevējam vai nodod Preci Pārdevējam vai Pārdevēja norādītai personai. Pircējam nav pienākuma sūtīt Preci atpakaļ tikai tādā gadījumā, ja Pārdevējs piekrīt pats ierasties pēc Preces. Tiek uzskatīts, ka Pircējs savlaicīgi izpildījis Preces atgriešanas pienākumu, ja viņš nosūtījis atpakaļ Preci, kura ir Pirkuma–pārdevuma līguma priekšmets, 14 dienu laikā.
2. Preces atgriešanas gadījumā Pircējs ir atbildīgs par Preces vērtības samazināšanos vai tās izmantošanu pretēji labai ticībai, ja viņš izmantojis Preci citādi nekā nepieciešams tās rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. Lai noskaidrotu Preces raksturu, īpašības un darbības spējas, Pircējam jārīkojas ar Preci un jāizmanto Prece tikai tā, kā būtu atļauts to darīt veikalā. Pircējam uzmanīgi jāatver Preces iepakojums, neatgriezeniski nesabojājot to.
3. Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā Pircējam pašam jāsedz Preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, kā arī jākompensē zaudējumi, kas radušies par preces vērtības samazināšanos šo Lietošanas noteikumu 2. punktā noteiktajos gadījumos.

 
Ja akcijām, kurās noteiktais Kupona derīguma termiņš beidzas ātrāk par 14 dienām, skaitot no šī Līguma noslēgšanas brīža SIA „Simplify” apņemas pārskaitīt naudu uz klienta kontu iespējami agrāk, taču ne vēlāk kā 30 darba dienu laikā no brīža, kad saņemts klienta iesniegums par atteikuma tiesībām. Ja produkts vai pakalpojums ir piegādāts ar piegādes starpniecību, tad attiecīgā produkta vai pakalpojuma piegādes naudas izmaksas Sabiedrība neatgriež.
Detalizētāk par distances tirdzniecības noteikumiem variet iepqazīties Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājas lapā: www.ptac.gov.lv
 
Mēs esam par drošu iepirkšanos, kas sniedz 100% garantiju!!!
 
Ja rodas jautājumi, tad droši raksti uz info@simplify.lv vai zvani: +371 2 0045489
 
Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem!

 

 

Veiksmīgu iepirkšanos Jums novēl Simplify.lv komanda!

Pieraksties jaunumiem, lai vienmēr uzzinātu par mūsu īpašajiem piedāvājumiem. Katru nedēļu, kādu no mūsu precēm Jūs varēsiet iegādāties pēc principa 1+1!