Kā strādā Simplify.lv?

Kuponi un akcijas katrai gaumei. Jaunas atlaides katru dienu: Ēdiens, Dāvanas, Veselība, Skaistums, Tūrisms, Atpūta. Izvēlieties savu kuponu.
 
Kāpēc simplify.lv mājaslapā tik lielas atlaides?

Viss ir vienkārši- jūs vēlaties apmeklēt jaunas un interesantas vietas ar atlaidēm, bet partneri vēlas piesaistīt klientus. simplify.lv apvieno vēlmes! Un tieši tamdēļ partneri ir gatavi dot eksluzīvas atlaides no 50% līdz 90% jums-mūsu portāla lietotājiem.

Kas tas ir-kupons?

Kupons-tas ir sertifikāts, kurš jums dod tiesības saņemt pakalpojumu vai apmeklēt iestādi ar atlaidi. Visi akcijas noteikumi ir aprakstīti mājas lapā un arī uz paša kupona. Pievērsiet uzmanību, ka noteikumos parasti ir minēts laika posms no kura un līdz kuram datumam jūs varat to izmantot.

Pasteidzieties iegādāties kuponus, jo to pārdošanas termiņi ir ierobežoti.

Man iepatikās šodienas piedāvājums-kā es varu iegādāties kuponu?

Nospiediet pogu „Pirkt” un izvēlieties jums ērto apmaksas veidu (banku kartes, elektroniskās un citas maksāšanas sistēmas), apmaksājiet kuponu un izdrukājiet to sadaļā „ Mani kuponi”.

Viss ir ātri un vienkārši!

Veiksmīgu iepirkšanos Jums novēl Simplify.lv komanda!

Pieraksties jaunumiem, lai vienmēr uzzinātu par mūsu īpašajiem piedāvājumiem. Katru nedēļu, kādu no mūsu precēm Jūs varēsiet iegādāties pēc principa 1+1!